«مقاومت اسلامی در برابر استکبار آمریکایی» در عراق منتشر شد

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این کتاب با عنوان ««المقاومة الاسلامیة فی مواجهة الاستکبار الامریکی» به قلم عبدعلی کاظم المعموری توسط مرکز مطالعات حوزی الهدی و با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد منتشر شد.

این کتاب جنایات آمریکا در مناطق مختلف جهان از جمله آسیا و آفریقا را برشمرده و اهداف آمریکا از اشغال عراق را بیان می‌کند. در این کتاب تأکید می‌شود که اشغال عراق با انگیزه‌های صهیونیستی و برای حمایت از منافع اسرائیل، تاراج منابع نفتی عراق و از بین بردن فرهنگ اصیل اسلامی این کشور انجام شده است.

در این کتاب بر مشروعیت مقاومت و نقش گروه‌های مقاومت در حمایت از حاکمیت عراق تأکید شده و مهمترین تحولات و دستاوردهای مقاومت در عراق در مبارزه با اشغالگری آمریکا و صهیونیسم بیان می شود.

نویسنده تاکید می‌کند که مقاومت در برابر استکبار ابعاد و جنبه‌های مختلف علمی و فنی و فرهنگی و تسلیحاتی و فکری و تکنولوژی دارد.

این کتاب برای حوزه‌های علمیه و دفاتر مراجع معظم نجف اشرف، گروه‌های مقاومت، حشد الشعبی، کتابخانه ملی و پارلمان عراق و بیشتر دانشگاه‌ها، مراکز فرهنگی و احزاب سیاسی عراقی ارسال شده است.

درباره ی vfrnhykiadgk

مطلب پیشنهادی

جایزه «جورج اورول ۲۰۲۱» به کتابی درباره کرونا رسید

به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از روزنامه گاردین، برندگان جایزه جورج اورول در …